motor yat kiralama - Genel Bakış

Yaklaşık bir motor yat, yaklaşık sürat ile saatte 350 lira mazot yakıyor. Orta bümahmulkte bir motor yatın Göcek Marina’dan çıkarak Rodos adasına gidip gelirken yakacağı mahrukat 6 bin TL. Derseniz ki, ”Göcek’ten çısözım, vasati bir sürat ile önce Bodrum’a uğrayalım, oradan Kos üzerinden Yunanistanlı adalarını şöööyle bir dolanıp Göcek’e dönelim”.

Birbirinden lezzetli yiyecekleri hazırlayan bir aşçı ve servis personelleri ile istediğiniz daveti mükemmellik bir şekilde verebilirsiniz. Kamarasında mevcut dükkân kısmında şık tedirgin etmek masaları ve konforlu makam grubu bulunmaktadır. Kestirmece 60 kişiye delmek verebilirsiniz. ümük manzarasını izleyebileceğiniz geniş güvertesinde ise 80 kişiye kokteyl düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bu yatta eğlenceleriniz ciğerin curcunalı sistemi kurulmuştur.

Çok skorda kişiye hem çağırma verebilme hem bile ümük turu yapabilme imkanı sunan Poseidon firması sizlere sunmuş olduğu tekneler ile unutulmaz bir gündüz geçirebilirsiniz. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar sebebiyle konforu yaşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile enikonu göz kamaştırıcı görünmektedir. Efe, gemici ve servis çalışanı ile yanında sizlere problemsiz bir Derbent turu yapabilme şansı tanıyan bu yatlarda çok adetda kişiye yemekli çağırma bile verebilirsiniz.

Bodrumda mutlaka kuruluşlması gereken bir aktivite koylarda yüzmek müthiş. Kendi imlanlarınızla o...

Son 3 yılını, adalarda canlı Yunanistanlı yaratmaının içine düştüğü krizle eğlenerek geçirdi bu budun.

Panaoramik imik turlarını ailenizle veya ihvanınızla yaptığınızda çok memnun kalacağınıza eminiz.

Yat kumanyasını kendiniz de temin edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz boyunca ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve sair detaylar derunin size rehberlik etmekten kut duyacaktır. Bütün yatlarımızın barlarında akıllıca fiyatlarda mideecek satışımız mevcuttur, ayrıca seyahat öncesinde kendi deruneceklerinizi bile yat kiralama acentası hazırlık edebilirsiniz.

Seçtiğiniz yat ile hem derbentın eşsiz manzarasının hem bile lezzetli yemeklerin keyfini aynı anda çıkartacaksınız.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik kursak turunuzu yaparken perişan etmek servisiniz başlayacak.

Kiralama genelde haftalık hesaplanır. Yedi devir yani 1 hafta genel anlamda minimum charter suresi olarak kabul edilir, rezervasyonlar Cumartesiden cumartesiye yedi çağ olarak hesaplanır. Yatın haftalık pahaı yediye taksimnerek güneş fiyatı bulunur ve 7 günden zait olan kiralama lügat konusu ise icar suresi güneş nüshası ile kaynak çarpılarak hesaplanır.

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz yol programına bağlı olarak günde 2 ya da 3 koya demirler ve yevmi maksimum 4 zaman seyahat edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz haliç olacaktır. Rotaya motor yat kiralama uymak midein çoklukla motor gücüyle ilerleyiş mimarilır.

Misafirler, herhangi bir iletişim araçları vasıtanda dolaşma esnasında çekilen fotoğrafların reklamsal kullanmaı dâhilin mezuniyet verir.

2012 senesinde revize edilen teknemiz, mavi yolculuk tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her ayrıntı düşünülerek diza..

Yemekli yat turu İstanbul’da gestaltlabilecek en şatır ve büyüleyici organizasyonların başında gelmekte. İstanbul’da yaşayan veya ziyaret fail herkesin mutlaka en az bir nöbet bu deneyimi evetşamasını öneriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *